nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Aktuality31

led.
Nová generace jízdenek zjednodušuje cestování

Od 1. února 2019 nabízíme nové typy jízdenek, které výrazně zjednodušují orientaci v naší nabídce. Už ze samotného názvu jízdenky totiž snadno poznáte, zda ji můžete použít jen v jediném konkrétním vlaku nebo v libovolném vlaku ČD. Zároveň je nyní levné cestování dostupné každému i bez dělení jízdenek.

11

pro.
Výluka Brno

Výluka Brno Vážení cestující,

od období 9. 12. 2018 – 14. 12. 2019 probíhá výluka ve stanici Brno hlavní nádraží. Velká část vlaků je převedena na jiná brněnská nádraží. Náhradní doprava je zavedena formou upravených či účelově zavedených linek MHD Brno.

9

říj.
Změny v jízdním řádu 2019

Hlavní změny v jízdním řádu 2019 u mezistátních a dálkových vlaků Českých drah

29

srp.
Cestujte nově se slevou 75 % ve všech vlacích ČD!Cestujte nově se slevou 75 %!

Od 1. 9. 2018 zlevňujeme cestování pro děti, studenty a důchodce ve všech vlacích Českých drah. Jízdenky se slevou 75 % z obyčejného a zpátečního jízdného ve 2. třídě budou v prodeji od 1. 9. 2018. Cestující ve věku 6–18 let a studenti ve věku 18–26 let si mohou zakoupit i traťové jízdenky pro pravidelné dojíždění na zvolené trati se slevou 75 %. Nové slevy mění pravidla i pro jiné cestující a pro In Kartu.

25

dub.
České dráhy zahajují oslavy 100. výročí vzniku ČeskoslovenskaSté narozeniny oslaví republika i samostatná železnice

Při příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky chystají České dráhy několik projektů, které připomenou jak historii státních drah, tak úlohu, kterou železnice sehrála v běhu dějin republiky. Program začíná komentovanými prohlídkami historických salonků na pražském hlavním a Masarykově nádraží. V průběhu roku národní dopravce nabídne další projekty, na jejichž realizaci úzce spolupracuje s řadou partnerů, zejména Národním technickým muzeem a Československou obcí legionářskou.

13

pro.
Snadné vrácení a výměna jízdenkySnadné vrácení a výměna jízdenky

Máte jízdenku a měníte plány na poslední chvíli? Nevadí, jízdenku z e-shopu teď můžete vrátit zdarma až do 15 minut před odjezdem. Rychle si můžete také vyměnit místenku a rezervovat si místo v jiném vlaku. Jízdenku u pokladny pak můžete vrátit až do 15 minut po zakoupení. Všechny změny se týkají jen vnitrostátních jízdenek. Užijte si cestu s námi!

19

led.
Stáhněte si aplikaci Můj vlak

Aplikace Českých drah „Můj vlak“ má po dvou letech statisíce uživatelů.

Úvod Aktuality