nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Aktuality


18
čen.
Zahájení předprodeje Jízdenky na léto

S touto speciální jízdenkou získají cestující jedinečnou možnost vyrazit vlakem kamkoli po Česku, a to za velmi výhodnou cenu. Jízdenku je možné využít v době prázdnin, tedy v období od 1. 7. do 31. 8. 2024.

28
bře.
Semafor vytížení jednotlivých spojů

Novinka v e-shopu Českých drah. Semafor ukáže cestujícím vytížení jednotlivých spojů

4
pro.
České dráhy spustily svůj Fanshop

První prosincový den startuje Fanshop Českých drah. Železniční fanoušci zde najdou několik stovek dárkových a upomínkových předmětů, které odkazují na národního dopravce.

1
lis.
Zjednodušujeme online nákup jízdenek na zpožděné vlaky

V mobilní aplikaci Můj vlak a v e-shopu dochází k důležitému vylepšení, které výrazně zjednoduší nákup jízdenek.

21
zář.
Jízdní řád 2024

Více vlaků do Polska a Rakouska. Do provozu zamíří první z moderních souprav ComfortJet

24
úno.
Virtuální In Karta - novinky

Vážení zákazníci, nově je možné na přepážce dokoupení aplikace včetně elektronické traťové jízdenky, změna aplikace, její doplatek či převod.

11
pro.
Bezplatná přeprava uprchlíků z Ukrajiny

Aktualizováno 11. 12. 2022, 08:00

Українська версія статті тут. / Ukrajinská verze článku zde.

V souvislosti s vojenským konfliktem na Ukrajině umožňují České dráhy (ČD) ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR bezplatnou přepravu ukrajinských uprchlíků, kterým byl vydán výjezdní příkaz po vyslovení nepřijatelnosti žádosti o udělení dočasné ochrany. Tito cestující jsou zdarma přepravováni ve všech vlacích ČD a to nejpozději do dne, uvedeném na výjezdním příkazu jako poslední den platnosti.

11
pro.
Безкоштовне перевезення біженців з України (UKR)

Оновлено 11. 12. 2022, 08:00

Česká verze článku zde / Чеська версія статті тут

У зв'язку з військовим конфліктом в Україні Чеські залізниці у співпраці з Міністерством транспорту Чеської Республіки надають можливість безкоштовного перевезення українських біженців, яким видано виїзний ордер після висловлення неприйнятності заяви про надання тимчасового захисту. Такі пасажири безкоштовно перевозяться у всіх поїздах ČD не пізніше дня, зазначеного у виїзному ордері, як останній день дії.

9
pro.
Novinky v jízdním řádu 2022/2023

V neděli 11. prosince 2022 vstoupí platnost nový jízdní řád 2022/2023. Nový jízdní řád bude ve znamení postupného návratu ke kratším cestovním časům na koridorech, kde byly dokončeny rozsáhlé investice.

27
zář.
Informace o dočasných kontrolách na hranicích se Slovenskem

Aktualizováno 3. 10.2022

V souvislosti s nařízením vlády a zavedením dočasných kontrol na hranicích se Slovenskem se České dráhy řídí v pohraničních přechodových stanicích pokyny Policie ČR.


Úvod Aktuality