nebo registrovat
0 položek 0 Kč


Poprad nočním vlakem ČD

Platnost od 13.6.2021

Poprad

Vlakem do Tater na pro nás nejdostupnější velehory

Vysoké Tatry sice nedosahují mocnosti alpských štítů, ale to neznamená, že by byl jejich návštěvník o něco ochuzen. Naopak – na celkově nevelké rozloze s centrem v Popradu si najde to své každý od vyznavačů adrenalinových zážitků přes gurmány až po nejnáročnější rekreanty.

Poprad je velmi dobře dostupný vlakem i po silnici, pyšní se také nejvýše položeným mezinárodním letištěm ve střední Evropě (718 m n. m.). Známky osídlení pocházejí již z pravěku – v Muzeu podtatranského regionu můžete spatřit lebku neandertálského člověka nalezenou na jižním okraji města v roce 1926.

Kde a jak získat jízdenku?

  • u pokladní přepážky
  • v e-shopu (nelze koupit v mobilním webu ani v mobilní aplikaci Můj vlak)

Cesta v lehátkovém voze

Lehátkový vůz nabízí nejnižší úroveň cestování v ubytovacích vozech pro méně náročné cestující. Oddíly jsou smíšené pro muže a ženy společně, oddíly jsou uspořádány pro 6 nebo 4 spolucestující v jednom oddíle. V oddíle není umyvadlo. Cestující obdrží při nástupu povlečení (povlečení na deku, polštářek a prostěradlo), které si sám povleče. V ceně přepravy není snídaňový ani hygienický balíček, cestující obdrží neperlivou vodu 0,5 l. Ve voze jsou společné WC s umyvadlem na koncích vozu (ve voze není sprcha). V lehátkových vozech je povolena přeprava psů dle platných předpisů. V každém lehátkovém voze je průvodce, který monitoruje čistotu, dbá na dodržování nočního klidu a bezpečnost. U průvodce lehátkového vozu je možné zakoupit drobné občerstvení, teplé a studené nápoje.

Oddíl čtyřlehátko zimní

Zobrazit 3D prohlídku

Oddíl šestilehátko zimní

Zobrazit 3D prohlídku


Otázky a odpovědi

Úvod Naše vlaky Noční vlaky ČD Noční vlak