Platnost od 15.12.2013

Neomezené cestování v 1. třídě a další výhody pro komfortní služební cesty...

IN business


 
 • přenosná jízdenka - může ji využít kdokoliv
 • bezplatné cestování v 1. i 2. třídě
 • Airport Express na letiště Praha Ruzyně zdarma
 • bezplatná přeprava spoluzavazadla a psa
 • zdarma lanovka ČD na Ještěd

Síťovou jízdenku IN Business prodáváme jako aplikaci na In Kartě s platností na 3 měsíce nebo 1 rok. Jízdenka IN Business je určená zejména firmám, které chtějí řešit otázku služebních cest svých zaměstnanců. Tříměsíční varianta jízdenky IN Business za akční cenu je určena firmám, které si chtějí cestování vlakem bez nákupu jízdenky vyzkoušet. Jízdenka je přenosná, využít ji tedy může například kterýkoliv zaměstnanec firmy pro svoji služební cestu.

Držitel jízdenky IN Business:

 • cestuje všemi vlaky ČD v 1. i 2. třídě bez zakupování dalších jízdenek (do vlaků SuperCity a oddílů Business ve vlacích railjet je třeba vždy předem ještě zakoupit místenku)
 • může přepravovat zdarma jedno spoluzavazadlo (např. jízdní kolo), při použití služby úschova během přepravy zaplatíte jednorázové úschovné
 • má zdarma cestu autobusovou linkou Airport Expressem z Prahy hl.n. na letiště Praha Ruzyně
 • má zdarma lanovku ČD z Liberce-Horního Hanychova na Ještěd

O In Kartu s aplikací IN Business lze požádat pouze na České dráhy, a.s., Generální ředitelství, nábř. L. Svobody 1222, 110 15 Praha 1, e-mail: obchod@gr.cd.cz.

K jízdence IN Business se nevydává předběžná In Karta. In Karta s aplikací IN Business neobsahuje slevu Rail plus ani elektronickou peněženku.

 • Cesta vlakem SC Pendolino z Prahy do Ostravy s IN Business, 1. třída ... od 35 Kč (jízdenku si cestující nekupuje, je nutné pouze zakoupit místenku na vlak SC Pendolino, která se pohybuje v rozmezí 35 až 250 Kč podle využití konkrétního vlaku)
 • Cesta vlakem InterCity z Prahy do Ostravy s IN Business, 1. třída ... zdarma (jízdenku si cestující nekupuje, místenku si pak může dokoupit za 35 Kč)

Jak mohu získat IN Business?
O In Kartu s aplikací IN Business lze požádat pouze na Generálním ředitelství Českých drah, Odbor produktů a obchodu, nábř. L. Svobody 12, 110 15 Praha 1.

Je možné vyřídit si In Kartu s aplikací IN Business také na internetu nebo na nádraží?
Ne.

Jak dlouho trvá výroba In Karty s aplikací IN Business?
Ode dne podání žádosti trvá zpracování a výroba čipové karty asi 4 týdny.

Může na jednu In Kartu s aplikací IN Business cestovat společně více zaměstnanců naší firmy na služební cestu?
Ne, na jednu In Kartu s aplikací IN Business může vždy aktuálně cestovat pouze jeden člověk. Po skončení služební cesty ale může In Kartu s aplikací IN Business předat jinému zaměstnanci a ten může vyrazit na další služební cestu.

Ceník aplikací IN Business na In Kartě

Aplikace IN Business Cena v Kč
3 měsíce 1 rok
Síťová jízdenka IN Business 12 000 45 000