Rychlý nákup jízdenek vám nabízíme v našem internetovém eShopu.

Nákup na internetuZ pohodlí domova či kanceláře, bez čekání ve frontách, si můžete zakoupit:

Kompletní přehled nabídky eShopu ČD

Výhody nákupu v eShopu ČD:

Platba jízdenek v eShopu je možná platební kartou nebo prostřednictvím platebního systému PaySec. Po zaplacení vám bude jízdenka zaslána na e-mail. Jízdenku si následně můžete vytisknout na své tiskárně.

Při zakoupení vnitrostátní jízdenky pro cesty po ČR máte následující možnosti, jak jízdenku předat průvodčímu ve vlaku ke kontrole:

Ve všech uvedených případech je nutné průvodčímu předložit také osobní průkaz nebo In Kartu, jejichž číslo bylo uvedeno při nákupu jízdenky v eShopu ČD.

Při cestě do zahraničí je nutné mít jízdenku vždy vytištěnou na papíře formátu A4.

Koupit jízdenku

Nákup jízdenky přes mobilní telefon

V chytrém mobilním telefonu můžete využít internetové stránky www.cd.cz přizpůsobené pro mobilní telefony. Do internetového prohlížeče stačí zadat adresu www.cd.cz a systém sám rozpozná, že jde o chytrý telefon a automaticky nabídne jako výchozí právě mobilní web. Není potřeba instalovat žádné speciální aplikace či programy do mobilního telefonu. Mobilní portál ČD umožňuje vyhledání spojení, nákup jízdenek a zjištění dalších aktuálních informací o jízdě vlaků ČD a nabídce služeb. Dostupný je odkudkoliv, kde se pomocí mobilního telefonu můžete připojit na internet. Při nákupu jízdenky nepotřebuje tiskárnu a nemusíte ani k pokladně, jízdenku předložíte průvodčímu přímo na displeji svého telefonu.

Jak nakupovat přes mobilní telefon