Jsme rádi, že jste přišli mezi nás, a věříme, že se na tyto stránky budete i nadále vracet. Jsou zde pro vás – pro výměnu názorů, sdílení zajímavostí i nové informace. To se neobejde bez několika pravidel. Nepochybujeme, že pro slušného návštěvníka se jedná o formalitu a každý skutečný fanoušek takový kodex přirozeně ctí.

  1. Odmítáme příspěvky se sexuálně explicitním, sexistickým nebo pornografickým obsahem, vulgarity a takové příspěvky, které by podněcovaly k násilí a rasové nesnášenlivosti či urážely – ať již kvůli pohlaví, barvě pleti, věku, sociálnímu začlenění nebo sexuální orientaci.
  2. Tyto stránky nejsou určeny k propagaci cizích značek ani zveřejňování komerčních nabídek. Příspěvky tohoto typu budou mazány.
  3. Mezi příspěvky nepatří takové, které porušují práva třetích stran včetně práva na duševní vlastnictví, právo autorské nebo jsou jakkoliv v rozporu s tuzemským právem.
  4. Červenou můžeme vystavit i účtům, které nerespektují všeobecná pravidla Facebooku. Mnohem více také vítáme komunikaci se skutečnými lidmi, a nikoliv anonymními profily.
  5. Jakkoliv je politika významným společenským tématem, stránka není určena pro politické diskuze.

Tyto stránky nejsou oficiálním kanálem pro podávání a řešení stížností nebo reklamací a nenajdete zde ani oficiální stanoviska pro média. Ta vydává tiskové oddělení nebo vedení společnosti a najdete je na http://www.ceskedrahy.cz/cs/tiskove-centrum

Vaše dotazy, na které nebudeme znát přímo odpověď, předáme našim odborníkům a vynasnažíme se vám podat informace hned, jak to bude možné. Všichni jsme však jen lidé a může to chvíli trvat. Proto prosíme v těchto případech o trpělivost.

Děkujeme a přejeme skvělou zábavu i poučení.