Pojeďte s námi do práce, na služební cestu, na výlet nebo za sportem. Nyní pro vás vypravujeme více než 6 000 spojů denně, které procházejí důkladnou očistou a dezinfekcí.

Pro vaše bezpečné a zdravé cestování vlakem používáme ozónové generátory, které účinně a dlouhodobě ničí nebezpečné viry, bakterie a plísně.


S námi bezpečně!

Obnoven prodej jízdních dokladů u vlakového personálu ČD

I po obnovení prodeje u vlakového personálu ale cestující i nadále prosíme, aby si jízdní doklady pořizovali pokud možno prostřednictvím on-line prodejních kanálů (v e-shopu ČD nebo aplikaci Můj vlak) a v případě nákupu jízdenek ve vlaku preferovali bezhotovostní platby.

Zvláštní pozornost je věnována dezinfekci

Dezinfikujeme všechny součásti vybavení, s nimiž přicházejí cestující do styku – kliky, nástupní madla, úchopové části odpadkových košů, ovládací prvky dveří nebo sociální zařízení. 

Vlakový personál a pokladníci jsou vybaveni ochrannými pomůckami 

U pokladních přepážek jsme zavedli opatření k minimalizaci přímého kontaktu. Všichni pokladníci jsou od zákazníků odděleni sklem. Zákazníky prosíme, aby při nákupu jízdenek preferovali bezhotovostní platby. Společnost dále pořizuje vitamíny pro posílení imunity zaměstnanců.  

Rozšířili jsme a zintenzivnili úklid souprav

Při mytí interiéru jsou nyní používány prostředky jiného složení a zvyšuje se také intenzita samotného čištění. 

Vlaky vám znovu nabízejí pohodlné a rychlé cestování po regionech i na dálkových linkách

Můžete s námi vyrazit na služební cestu nebo na víkendový výlet. Můžete využít připojení k internetu přes palubní Wi-Fi a zásuvky k dobíjení drobné elektroniky, ale také možnost přepravy jízdního kola.

 

Vím kam chci jet

Potřebuji inspiraci