Mapa omezení se načítá.

map
Mimořádnost piktogramMimořádnost Výluka piktogramVýluka
Vlaky na mapě

Omezení provozu na mapě

Přehled všech omezení provozu

Aktuality

Provoz dálkových vlaků v souvislosti s COVID-19

Aktualizováno 9. 7. 2021

České dráhy postupně obnovily všechny dálkové linky zajišťované v rámci objednávky Ministerstva dopravy ČR. Do odvolání zatím ještě nejsou v provozu některé komerční spoje SC a IC mezi Prahou a Ostravskem a omezené jsou také některé typy ubytovacích služeb v nočních vlacích. Cestující také upozorňujeme na omezení v souvislosti s výlukovou činností.

Letní změna jízdních řádů od 13. 6. 2021

V neděli 13. června 2021 vstoupí v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních řádů. K tomuto datu začnou platit úpravy na některých regionálních linkách a také bude obnovena další část dálkové dopravy, která byla dosud omezena kvůli protiepidemickým opatřením. 

Úpravy jízdních řádů od 6. dubna 2021 (výluky na trati Praha – Česká Třebová)

Od úterý 6. dubna 2021 začnou v souvislosti s rozsáhlou výlukovou činností Správy železnic v úseku Brandýs nad Orlicí – Ústí nad Orlicí, modernizací úseku Poříčany – Velim a pardubického železničního uzlu platit výrazné změny v jízdních řádech dálkových i regionálních vlaků Českých drah na páteřních linkách z Prahy na severní i jižní Moravu a na přípojných tratích zejména v Pardubickém kraji.

Zobrazit starší aktuality