Držitelé In Karet mohou výrazně ušetřit na vybraných mezinárodních jízdenkách, a to díky nabídce Rail plus, která je součástí každé vydané In Karty...

Výhody

Sleva Rail plus

Při zakoupení In Karty s kteroukoliv zákaznickou slevovou aplikací (IN 25, IN 50, IN 100, IN Business, IN Důchodce nebo IN Senior) získáte automaticky jako bonus slevu Rail plus vyznačenou formou loga přímo na čipové In Kartě a ta se nazývá In Karta/Rail plus. Slevu Rail Plus získá i žadatel o In Kartu bez výše uvedených aplikací (In Karta slouží jako elektronická peněženka).

Jakou slevu Rail Plus nabízí

Po předložení In Karty s logem Rail Plus získáte 25% slevu z obyčejného jízdného v mezinárodní přepravě při nákupu jízdenek do většiny zemí Evropy. Sleva 25 % je poskytována z jízdného v 1. i 2. třídě. Příplatky pro použití určitých vlaků a vozů a rezervační poplatky (např. místenky, lůžka, lehátka) se ve většině případů platí v plné výši.

Kde můžete slevu Rail plus použít

levu Rail plus je možné využít při cestách vlaky železnic: ATTICA Group, BDŽ (Bulharsko), ČD (Česko), CFL (Lucembursko), MZ TRANSPORT (Makedonie), CFR (Rumunsko), CIE *(Irsko), CP *(Portugalsko), DB (Německo), DSB (Dánsko), FS (Itálie), HŽ (Chorvatsko), MÁV/GYSEV (Maďarsko), NS (Nizozemsko), NSB (Norsko), ÖBB (Rakousko), TRAINOSE (Řecko), PKP (Polsko), RENFE (Španělsko), SBB/CFF (Švýcarsko), SJ (Švédsko), SNCB (Belgie), SNCF (Francie – neplatí ve vlacích s globální cenou), SZ (Slovinsko), VR (Finsko), ZCG (Černá Hora), ZFBH a ZRS (Bosna a Hercegovina), SV (Srbsko) a ZSSK (Slovensko).

* Jen pro mládež do 26 let a seniory nad 60 let.

Více informací o slevě Rail plus na mezinárodní jízdenky

Rail plus a předběžná In Karta

Po podání žádosti, do doby zhotovení čipové In Karty/Rail plus, obdržíte u pokladní přepážky předběžnou In Kartu. Na předběžnou In Kartu nelze zakupit zlevněné mezinárodní jízdenky. Slevy na mezinárodní jízdenky jsou vázány na červené logo Rail plus, které je vyobrazeno až na hotové čipové In Kartě/Rail plus. Pokud však slevu Rail plus chcete využít okamžitě, při podání žádosti o In Kartu vám u pokladní přepážky vystavíme dočasnou papírovou In Kartu/Rail plus , která Vám bude platit až do doby vydání Vaší hotové čipové In Karty a umožní zakoupení zlevněných mezinárodních jízdenek. Podmínkou je, abyste předložili při podávání žádosti o In Kartu ještě jednu fotografii navíc (celkem tedy dva kusy). Dodatečně nebo při objednání In Karty přes e-shop ČD nelze o dočasnou papírovou In Kartu/Rail plus požádat.